AbracadaBall

Francouzský Gameloft kouzelníkem? Zní to spíše jako takový vtip. Ovšem v této hře si opravdu tak trochu zakouzlíte. Čtěte exkluzivní preview na hru, která se pokusí dosáhnout slávy Luxoru!

Nenajde se asi nikdo, kdo by nikdy neslyšel hrách Luxor či Zuma. Jednoduchá a extrémně návyková hratelnost udělala z her naprosté bestsellery. Nejeden z vás tyto hry i nadále hraje na svém PC či mobilním telefonu. Popularitu těchto her zachytil i Gameloft ( možná trochu pozdě ). Neváhal a připravil klona dvou výše zmíněných her. Zatímco s Luxorem jsme pokaždé zavítali do starobylého Egypta, ve hře Arcade Ball se podíváme pod pokličku čar a kouzel!

Princip hry však zůstane stejný. Had z kuliček ( nazveme-li to tak ) se pohybuje a vaším úkolem je hada zmenšovat. Jak? Ze svého magického děla střílíte různobarevné kuličky. Pokud se trefíte například zelenou kuličkou mezi další zelené kuličky v hadovi, tak celá skupinka zelených koulí zmizí. Had se zkrátí. K dispozici samozřejmě budou i nějaké ty zlepšováky. Díky nim půjde například najednou zničit více kuliček.

Gameloft přichystal hned několik různých lokací. Každá je krásně graficky zpracována. Chybět samozřejmě nebudou ani všemožné efekty na kterých si tato hra vlastně i dost zakládá. O audio stránce mnoho řečeno nebylo. Lze však předpokládat, že ticho se v žádném případě konat nebude.

Do našich mobilních telefonů míří další logická hra. Zda dokáže uspět v opravdu těžké konkurenci, zjistíme už velice brzy. Titulu AbracadaBall by jsme se měli dočkat už během několika týdnů!

Růžena Hlavová

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart