Bridge Bloxx (Preview)

Práce stavbyvedoucího není tak jednoduchá, jak by se na první pohled mohlo zdát. Kromě běžného rizika je na vašich bedrech i velká zodpovědnost. Za každou stavbu ručíte. Na nečisto si to můžete vyzkoušet v chystané hře, kde budou vaším zaměřením vlakové mosty.

Málokteré světové vývojářství vydává své hry s nějakou železnou pravidelností. Německé Handy-Games však ano. Každý měsíc nás zásobuje minimálně jednou novou hrou. Na měsíc červen je naplánována hra, spadající do logického žánru. To by mohlo znamenat možná nudu. Ovšem to bych si klidně i dopředu troufl vyvrátit. Naši západní sousedé si pro nás totiž připravili originální novinku, ve které se z nás stanou stavaři!

Abych byl konkrétní, půjde přímo o stavbu mostů! K dispozici budou všemožné materiály, které budete moci kombinovat dle libosti. Vymýšlet možné i nemožné. Vždy ale budete muset mít na paměti, že nejdůležitější je dobře odvedená práce. Most musí vydržet a ne spadnout při prvních testech. Vaše stavební výtvory budou hned od počátku pořádně zatěžovány. Jak už jsem psal výše, budou po nich projíždět osobní, ale i nákladní vlaky. Svou tvůrčí ale i destruktivní práci budete vykonávat celkem v 30 levelech. Ano, bude se i bourat. Nemyslím hned celý most, ale například nějakou méně stabilní či nevyhovující část přemostění. Mimo klasický herní mód ve hře najdete i něco jako „Free stavbu“, kde si budete moci vaše výplody fantazie otestovat.

Růžena Hlavová

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart