MOBILNÍ HRA ROKU 2008! ZAPOJ SE !

Piratesxxl.cz pro vás uspořádalo velkolepou anketu o mobilní hru a vývojáře roku 2008! Je pouze na vás, která hra získá titul Nejlepší mobilní hra roku 2008! Vyplněním ankety se navíc dostáváte do slosování o 3 originálky PS3 her a 5 java her!

Piratesxxl.cz jakožto největší tuzemský server primárně o mobilních hrách připravil nejen pro své návštěvníky velkolepou soutěžní anketu na téma „Mobilní hra roku 2008“ a „Vývojář mobilních her roku 2008“. Celkem se do ankety nominovalo 30 mobilních her a 15 vývojářů, kteří v roce 2008 přinesli velké množství her nebo takové, které se dostaly do podvědomí hráčů zřejmě napořád. Jedním z těchto případů jsou bezpochyby tvůrci z Digital Legends, kteří pro nás v roce připravili pouze 2 hry (z nichž jedna navíc vyšla na iPhone), tou druhou je však legendární ONE, který je rozhodně hodně horkým kandidátem na hru roku!

O co vůbec hrajeme?
Perfektní ceny pro nás připravila společnost Gameloft, která nám do soutěžě věnovala 3 PS3 hry a 5 java her, které si budou moci hráči sami vybrat! Jedinou podmínkou je, aby byla hra ze stáje Gameloftu a aby jí podporoval výhercův telefon. Z již zmíněných PS3 her pro vás máme nachystán perfektní druhý díl Far Cry, next-gen artworkovou grafiku z Prince of Persia a 3. místo získá válečnou pecku Brothers in Arms Hells Highway!

Růžena Hlavová

Začněte psát a vyhledejte stisknutím klávesy Enter

Shopping Cart